O nás

Přinášíme Vám pár informací o naší společnosti.

users
Od roku 2012 se na celosvětovém trhu pohybujeme v oblasti s velkoobchodním prodejem hygienického zboží. O 6 let později jsme po žádostech zákazníků spustili i maloobchodní prodej zboží, abychom vyslyšeli jejich přání.
KDO JSME
leaf_1
Projekt LastSwab založili dánští návrháři a zároveň nadšenci do ekologie Isabel Aagaard, Nicolas Aagaard a Kare Frandsen v roce 2019, kde jejich vize byla zcela jasná - eliminovat množství plastového odpadu u jednorázových produktů, které končí především v oceánech a ničí tím mořský život. Aby takový projekt mohl vzniknout, bylo na tento startup vybráno pomoci crowdfundingu (hromadného financování lidmi) přes $1 milion dolarů, kde se na této částce podílelo přes 27 000 lidí po celém světě.
LastSwab
location
Vzhledem k tomu, že se nám osobně tento nápad velice líbil, oslovili jsme dánské zakladatele a dohodli s nimi spolupráci pro zastoupení jejich produktu na našem trhu. Tímto jsme se stali jejich oficiálním distribučním zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku.
CZ a SK
rocket_1
Rozšířit povědomí o ekologické alternativě LastSwab k jednorázovým tyčinkám na Českém a Slovenském trhu.

Budeme rádi, když podpoříte tuto ekologickou alternativu oproti jednorázovým tyčinkám, kterých je denně vyráběno přes 1,5 miliardy.

Naše poslání
clipboard
Mezi hlavní zásady naší společnosti patří moderní přístup s důrazem na kvalitu nabízených produktů. Zároveň se snažíme, aby pro Vás byla prezentace a možnost objednání zboží na našich stránkách co nejpřehlednější a nejjednodušší.
Zásady společnosti
user-tie
Jako oficiální distributor na území České a Slovenské republiky nabízíme velkoobchodní spolupráci. Pokud jste firma či živnostník a chcete nabízet produkty LastSwab na svých stránkách či kamenných prodejnách v České nebo Slovenské republice, kontaktujte nás a domluvíme detaily.
Velkoobchod
bubbles4
Máte další dotazy?

Kontaktujte nás na info@lastswab.cz a rádi Vám sdělíme další informace.

Kontakt

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení