O nás

Přinášíme Vám pár informací o naší společnosti.

users
Od roku 2012 se na celosvětovém trhu pohybujeme v oblasti s velkoobchodním prodejem hygienického zboží. O 6 let později jsme po žádostech zákazníků spustili i maloobchodní prodej zboží, abychom vyslyšeli jejich přání.
KDO JSME
leaf_1
Projekt LastSwab založili dánští návrháři a zároveň nadšenci do ekologie Isabel Aagaard, Nicolas Aagaard a Kare Frandsen v roce 2019, kde jejich vize byla zcela jasná - eliminovat množství plastového odpadu u jednorázových produktů, které končí především v oceánech a ničí tím mořský život. Aby takový projekt mohl vzniknout, bylo na tento startup vybráno pomoci crowdfundingu (hromadného financování lidmi) přes $1 milion dolarů, kde se na této částce podílelo přes 27 000 lidí po celém světě.
LastSwab
location
Vzhledem k tomu, že se nám osobně tento nápad velice líbil, oslovili jsme dánské zakladatele.
CZ a SK
rocket_1
Rozšířit povědomí o ekologické alternativě LastSwab k jednorázovým tyčinkám na Českém a Slovenském trhu.

Budeme rádi, když podpoříte tuto ekologickou alternativu oproti jednorázovým tyčinkám, kterých je denně vyráběno přes 1,5 miliardy.

Naše poslání
clipboard
Mezi hlavní zásady naší společnosti patří moderní přístup s důrazem na kvalitu nabízených produktů. Zároveň se snažíme, aby pro Vás byla prezentace a možnost objednání zboží na našich stránkách co nejpřehlednější a nejjednodušší.
Zásady společnosti
user-tie
Nabízíme velkoobchodní spolupráci. Pokud jste firma či živnostník a chcete nabízet produkty LastSwab na svých stránkách či kamenných prodejnách v České nebo Slovenské republice, kontaktujte nás a domluvíme detaily.
Velkoobchod
bubbles4
Máte další dotazy?

Kontaktujte nás na info@lastswab.cz a rádi Vám sdělíme další informace.

Kontakt
Zpět do obchodu