Často kladené dotazy

Máte dotazy? Zkuste najít odpověď přímo tady.

Jak vyčistím svojí LastSwab?

LastSwab je hygienická, opakovaně použitelná alternativa k jednorázovým tyčinkám na jedno použití, které lze snadno vyčistit mýdlem a teplou vodou.

Z čeho je LastSwab vyrobena?

Konce tyčinek jsou vyrobeny z TPE (termoplastický elastomer), který se vyznačuje dobrou gumovou elasticitou a možností recyklace, která napomáhá životnímu prostředí. Pouzdro je vyrobeno z PLA, což je termoplastický alifatický polyester získaný z obnovitelné biomasy, obvykle z fermentovaného rostlinného škrobu z kukuřice, kasavy, cukrové třtiny nebo cukrové řepy. Je plně biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí.
Při vytváření produktu, který má vydržet 1000+ použití je klíčová jeho životnost. LastSwab nahrazuje tisíce jednorázových tyčinek na jedno použití. I kdyby LastSwab skončil v oceánu, míra znečištění je menší než 0,1% oproti jednorázovým tyčinkám a to jednoduše proto, že jich bude méně.

Proč nepoužívat jen papír s vatou?

Papír a vata mají též vliv na živostní prostředí, jelikož v tomto případě jsou na jedno použití. Průměrný člověk spotřebuje ročně stovky jednorázových tyčinek.
Tyto vatové tyčinky jsou vyráběny, skladovány, dodávány, zakoupeny, použity a nakonec zlikvidovány. Během tohoto procesu je používání surovin a tím míra vyprodukovaného CO2 škodlivé pro životní prostředí. Tyto procesy jsou zbytečné, pokud se rozhodnete používat opakovaně použitelné produkty, jako je LastSwab, které můžete používat 1000+.

Kolikrát mohu LastSwab použít?

LastSwab je testován tak, aby vydržel 1000+ použití.

Jak docílit nejlepších výsledků u LastSwab Beauty?

Doporučujeme nanést na konce tyčinky odličovač make-upu, krém či přírodní olej, abyste dosáhli optimálního výsledku a odstranili přebytečnou řasenku na víčkách.

Mohu použít LastSwab k čištění ucha dítěte?

NEDOPORUČUJEME používat LastSwab k čištění dětského ucha.

Proč pro LastSwab nepoužít krabičku vyrobenou z bambusu?

Bambusová krabička by byla krásná, ale protože se jedná o produkt, který musí být hygienický, vybrali jsme biologicky rozložitelný materiál na bázi kukuřice, který lze sterilizovat.

Kam všude zasíláte?

Zasíláme v rámci České republiky a Slovenska.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodání záleží na aktuální vytíženosti konkrétního dopravce, ale zpravidla počítejte v rozmezí 1-3 pracovních dnů od odeslání objednávky pro ČR a 3-10 pracovních dnů pro SK.

Jaké dopravce využíváte?

Aktuálně využíváme dopravce Českou poštu, PPL a výdejní místa skrze Zásilkovnu pro ČR a Slovenskou poštu pro SK. Expedujeme do 24 hodin (po-pá) od přijetí objednávky, pokud vše probíhá tak, jak má.

Mohu získat LastSwab pro svůj internetový či kamenný obchod?

Ano, nabízíme velkoobchodní spolupráci pro Českou a Slovenskou republiku. Chcete-li se stát velkoodběratelem, napište nám.

Zpět do obchodu