Často kladené dotazy

Máte dotazy? Zkuste najít odpověď přímo tady.

Jak vyčistím svojí LastSwab?

LastSwab je hygienická, opakovaně použitelná alternativa k jednorázovým tyčinkám na jedno použití, které lze snadno vyčistit mýdlem a teplou vodou.

Z čeho je LastSwab vyrobena?

Konce tyčinek jsou vyrobeny z TPE (termoplastický elastomer), který se vyznačuje dobrou gumovou elasticitou a možností recyklace, která napomáhá životnímu prostředí. Pouzdro je vyrobeno z PLA, což je termoplastický alifatický polyester získaný z obnovitelné biomasy, obvykle z fermentovaného rostlinného škrobu z kukuřice, kasavy, cukrové třtiny nebo cukrové řepy. Je plně biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí.
Při vytváření produktu, který má vydržet 1000+ použití je klíčová jeho životnost. LastSwab nahrazuje tisíce jednorázových tyčinek na jedno použití. I kdyby LastSwab skončil v oceánu, míra znečištění je menší než 0,1% oproti jednorázovým tyčinkám a to jednoduše proto, že jich bude méně.

Proč nepoužívat jen papír s vatou?

Papír a vata mají též vliv na živostní prostředí, jelikož v tomto případě jsou na jedno použití. Průměrný člověk spotřebuje ročně stovky jednorázových tyčinek.
Tyto vatové tyčinky jsou vyráběny, skladovány, dodávány, zakoupeny, použity a nakonec zlikvidovány. Během tohoto procesu je používání surovin a tím míra vyprodukovaného CO2 škodlivé pro životní prostředí. Tyto procesy jsou zbytečné, pokud se rozhodnete používat opakovaně použitelné produkty, jako je LastSwab, které můžete používat 1000+.

Kolikrát mohu LastSwab použít?

LastSwab je testován tak, aby vydržel 1000+ použití.

Jak docílit nejlepších výsledků u LastSwab Beauty?

Doporučujeme nanést na konce tyčinky odličovač make-upu, krém či přírodní olej, abyste dosáhli optimálního výsledku a odstranili přebytečnou řasenku na víčkách.

Mohu použít LastSwab k čištění ucha dítěte?

NEDOPORUČUJEME používat LastSwab k čištění dětského ucha.

Proč pro LastSwab nepoužít krabičku vyrobenou z bambusu?

Bambusová krabička by byla krásná, ale protože se jedná o produkt, který musí být hygienický, vybrali jsme biologicky rozložitelný materiál na bázi kukuřice, který lze sterilizovat.

Kam všude zasíláte?

Zasíláme v rámci České republiky a Slovenska.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodání záleží na aktuální vytíženosti konkrétního dopravce, ale zpravidla počítejte v rozmezí 1-3 pracovních dnů od odeslání objednávky pro ČR a 3-10 pracovních dnů pro SK.

Jaké dopravce využíváte?

Aktuálně využíváme dopravce Českou poštu, PPL a výdejní místa skrze Zásilkovnu pro ČR a Slovenskou poštu pro SK. Expedujeme do 24 hodin (po-pá) od přijetí objednávky, pokud vše probíhá tak, jak má.

Mohu získat LastSwab pro svůj internetový či kamenný obchod?

Ano, nabízíme velkoobchodní spolupráci pro Českou a Slovenskou republiku. Chcete-li se stát velkoodběratelem, napište nám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení